Промоција Дозвола 1м* Голф Пракса Нето голф мрежи За Возење Во Дворот, Голф Сечење Нето Голф Мрежа За Внатрешен Опсег На Возење Замав И Знак Зелена
Неодамнешно

Промоција Дозвола 1м* Голф Пракса Нето голф мрежи За Возење Во Дворот, Голф Сечење Нето Голф Мрежа За Внатрешен Опсег На Возење

DEN 2.33

Това е достапна

Балајт Голф Пракса Нето голф мрежи За Возење Во Дворот Голф Сечење Нето Голф Мрежа За Внатрешно Возење Опсег Замав И Знак . Големина на производот : . [W]300 * [H]195cm(10 'x 7'). [W]200*[H]140cm(7 'x 5'). [W]100*[H]100cm( 4 'x 4'). Достапно по пониска цена од други продавачи кои не можат да понудат бесплатен Премиер превозот. Quage вклучува : 1*Tepro Голф удирање нето 1* Цел Удар, 1* Инструкции, 2 * Флексибилни Фиберглас Столбови, 4 * Иглички за одредување притискање мрежа, 1 * Торба За Носење . Можете ДА ВЕЖБАТЕ ВИСТИНСКИ ТОПЧИЊА ЗА ГОЛФ : 5-слојни подебели и отпорни на кинење со високи перформанси пребивањето ќе се одржи до најригорозните сесии за вежбање. Дизајниран да ги подобри сите нивоа на вештини за замавнување. ЦВРСТА и СТАБИЛНА СТРУКТУРА : рамката е изработена од 13мм флексибилен столб од фиберглас што овозможува неверојатна сила, но и флексибилност. БРЗО И ЛЕСНО : 2-минутно поставување/дефект за повеќе вежбање. Лесен и пренослив за вежбање голф насекаде! Доаѓа со издржлива торба за носење. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО - задоволни сме што можеме да обезбедиме 30 дена 100% гаранција за задоволство за секој Клиент На Балајт.ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас ! [Големина] : Три големина за вашиот избор. Поголемата област на мрежи за удирање голф ви обезбедува доволно простор за континуирана практика на удирање голф. [Материјал] : Висококвалитетна Оксфордска ткаенина + полиестерска мрежа крпа + стаклени влакна прачка. [ Широко применливо] : можете да ја поставите нашата мрежа за голф на многу места како што се дворот, централ парк, опсегот на возење, па дури и во затворени простории. Вистинскиот голф е погоден за чипсување на кратки растојанија со мала моќ на удирање. Топката за вежбање се прилагодува на сите стилови на игра и можете да замавнете со максимална моќност. [Градежни предлози] : за првата инсталација, се препорачува две лица да соработуваат во инсталацијата, што може побрзо да ги совлада вештините за инсталација. Најважната точка : прачката од влакна треба да се турка напред, а не да се влече. [Гаранција по продажбата] : Ако има проблем со квалитетот во рок од 180 дена по продажбата на производот, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро и ние ќе ви испратиме нови додатоци или нови производи бесплатно според вистинскиот проблем.

Основните својства

Додатоци на производот