Портокалова Пеперутка На Розова Цвет Платно Уметност Печатење-Големина: 26 18
Неодамнешно

Портокалова Пеперутка На Розова Цвет Платно Уметност Печатење-Големина: 26 18

DEN 704.00

Това е достапна

Со користење на овој процес на печатење, ARTCANVAS Inc. е во состојба да произведе прекрасни ремек-дела со висока дефиниција со дефинирани детали, живописни бои и печатени потези со четки кои практично не се разликуваат од оригиналот. БРЗА ИСПОРАКА-НАРАЧКИ БРОД ВО РОК ОД 1 РАБОТЕН ДЕН!Испорачано за 1-5 работни дена, врз основа на тоа колку сте далеку од нашето корпоративно седиште лоцирано во близина на Чикаго, Илиноис. Арткан премиум платнените уметнички производи Се Гикли отпечатени на платно од уметничко одделение користејќи ги вистинските архивски мастила Отпорни На избледување На Епсон и најновата технологија за печатење со широк формат. Со нашиот упатен персонал, кој секогаш е фокусиран на фина изработка додека се стреми да испорача платнени производи со музејски квалитет, нема причина да купувате на друго место. ШТО ИМА ВО КУТИЈАТА-Подготвено За Закачување Платно + Бесплатен Комплет За Виси + Инструкции За Инсталација + Водич за Нега. платнените уметнички производи се идеален избор за декорација за осветлување на вашиот дом, канцеларија, бизнис и живот.

Основните својства

Додатоци на производот