Гдфун Женска Есенска И Зимска Мода Секојдневен Печатен Кардиган јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина--качулка со патент дуксери за жени
Неодамнешно

Гдфун Женска Есенска И Зимска Мода Секојдневен Печатен Кардиган јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина--качулка со патент дуксери

DEN 255.84

Това е достапна

Сезона : umn, Зимски Материјал : Полиестергуд За работа и викенд, облекување нагоре или надолу.10"Големина : М Биста : 116см/45.—- чистење јакна/бомбардер јакна жени/девојки дожд јакна. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Изработена од врвна мешавина на материјали, нашата качулка обезбедува меко чувство против вашата кожа и овозможува дишење, одржувајќи ве удобно во текот на целиот ден.20" должина : 84см/33.50"Големина : Л Биста : 122см/48.50" ракав : 64см/25.—- женски зимски палта/зимски палта за жени/палта за жени.

Основните својства

Додатоци на производот