Круна АВТОМОБИЛСКА КАС РАДИЈАТОР, ГРАНД ЧИРОКИ ЦИЛ
Неодамнешно

Круна АВТОМОБИЛСКА КАС РАДИЈАТОР, ГРАНД ЧИРОКИ ЦИЛ

DEN 0.67

Това е достапна

Круна АВТОМОБИЛСКИ РАДИЈАТОР, ГРАНД ЧИРОКИ 8 ЦИЛ. (1993-97) Круна Автомобилска 4734104 КАС4734104 РАДИЈАТОР, ГРАНД ЧИРОКИ 8 ЦИЛ. (1993-97) Дополнителни Карактеристики Материјал : Алуминиум. Одговара Изберете : 1993-1997 ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 8 Цил 5,2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основните својства

Додатоци на производот