Бела Вита Петигру пумпи за потпетици
Неодамнешно

Бела Вита Петигру пумпи за потпетици

DEN 1.67

Това е достапна

Пумпите за потпетици на маче се уште се задолжителни за секоја гардероба. Петигру од Бела Вита има безвременски изглед кој никогаш нема да излезе од стил. Inенската преклоп е класика и ќе ве однесе беспрекорно од работа до викенд. Петигру е несомнено пета што ќе сврти глави. 1,75 инчи пета за мачиња. Маче потпетица. Женски преклоп. Класична пумпа. Подготвена влошка.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 335.84
ценето: