Замена RL Bumper Bracket компатибилен за 2017 година- Lexus IS е пред, десна патничка страна, горна
Неодамнешно

Замена RL Bumper Bracket компатибилен за 2017 година- Lexus IS е пред, десна патничка страна, горна

DEN 1.67

Това е достапна

Специфично на производи : Директно Fit Quantity : Продадени индивидуално, делови за делови : LX1043116 REPLACES OE Број : 5213553040 INTERCHANGE Дел Број : 5213553040, LX1043116 Warranty : 1-годишна замена за замена Неограничена мерка за гаснење на мечот браник на место. Замените за замена на браникот нудат прифатливо решение за да ви помогнат да ја завршите работата како што треба. Секоја заграда е направена на истите спецификации како оригиналните загради на вашето возило за загарантирано совршено вклопување и инсталација без проблеми. Оригинална држач за браник. HELPS Вратете го вашето возило во како нова состојба. Не може да се изгради со висококвалитетни материјали за да се обезбеди долг животен век. Произведено користејќи ги истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Го заменува бројот на ОЕ : 5213553040. Заменува број на делови : LX1043116. Број на размена на дел : 5213553040, LX1043116. FITS SELECT : 2017 Lexus е 2018-2019 Lexus е 300 2020 Lexus е 300 премиум и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основните својства

Додатоци на производот