Имитација Цд Снимање Медиуми, ЦД-Р, 52х, МБ, Вретено
Неодамнешно

Имитација Цд Снимање Медиуми, ЦД-Р, 52х, МБ, Вретено

DEN 1.00

Това е достапна

ЦД-Р за печатење со инк-џет нудат брзина на пишување ДО 52 X и капацитет на меморија ОД 700 MB/80 минути. Печатете директно на дискови за термичко печатење користејќи цд/ДВД печатач. Форматот запиши-еднаш ги зачувува информациите трајно, а дисковите нудат одлични перформанси со ниски стапки на неуспех. Лесен начин за персонализирање На Цд-А за мали или големи проекти за дуплирање. За употреба со цд / двд печатачи или услуги за дуплирање. Репродуцирајте се во цд-Р/R плеери, ЦД-РОМ и ДВД-дискови. Имитација Цд Снимање Медиуми, ЦД-Р, 52х, 700 МБ, 100 Пакет Вретено Употреба за податоци, дигитални слики, мултимедијални презентации и многу повеќе. Снимајте податоци долгорочните цд - Р не можат да се избришат или препишат. Нуди максимална брзина на запишување од 52x, 700 MB капацитет за складирање и време на снимање од 80 минути. Се одликува со бела површина за печатење со инк-џет. 100 / Пакет (Вретено).

Основните својства

Додатоци на производот