Сива Издржана Лента Памучен Фланелен Длабок Џебен Лист, Кралица
Неодамнешно

Сива Издржана Лента Памучен Фланелен Длабок Џебен Лист, Кралица

DEN 479.84

Това е достапна

Додадете поп боја и топлина во декорот на вашата спална соба со овој стилски фланелен лист поставен од Благородни Постелнини. Крајната мекост и густа ткаенина е специјално дизајнирана да ве држи стуткани и пријатни цела ноќ. Достапни во прекрасен спектар на бои и дезени, ви олеснивме да го пронајдете вашиот совршен нов пар чаршафи Спијте цврсто Во крајна удобност цела ноќ помеѓу најпријатните фланелни чаршафи некогаш со Благородни Постелнини. Изработени од 100% памук, овие комплети листови од 4 парчиња се двојно четкани за да ви донесат супер меки и удобни чаршафи што се перат во машина за лесно чистење. Нашиот Фланелен Комплет Листови е достапен во низа елегантни дезени за подобрување на декорот на вашата постелнина. КАРАКТЕРИСТИКИ : . Комплетот од 4 парчиња вклучува 1 Рамен Лист, 1 Вграден Лист и 2 Навлаки За Перници (комплетите Близнаци доаѓаат со 1 Навлака за Перници). Изработен од ултра мек 100% памук. 14 "длабок џеб опремени листови-располага со душек до 18" длабоко. Лесна Нега : ладно миење Во Машина, суво ниско сушење, Не избелувајте, пеглајте или користете омекнувач. Бледнеат и Отпорни На Брчки. Супериорен ткаат за издржливост и путер-мек допир. Одликувајќи се со издржана шема на ленти во сива боја. Големини : Комплетот Со Двојна Големина Вклучува : . 1 Вграден Лист : 39 "В х 75 " Л +14". 1 Рамен Лист : 66" W x 96" L. 1 Стандардна Навлака За Перници : 20" W x 30 " L. Комплетот Со Целосна Големина Вклучува : . 1 Вграден Лист : 54 "В х 75 " Л + 14". 1 Рамен Лист : 81 "В х 96" Л . 2 Стандардни Навлаки За Перници : 20 "В х 30" Л . Кралицата Големина Сет Вклучува : . 1 Вграден Лист : 60 "В х 80 " Л + 14" . 1 Рамен Лист : 90 "В х 102" Л . 2 Стандардни Навлаки За Перници : 20" W x 30 " L. Кралот Големина Сет Вклучува : . 1 Вграден Лист : 78 "В х 80 " Л + 14" . 1 Рамен Лист : 102 "В х 105" Л . 2 Кралски Навлаки За Перници : 20 "В х 40" Л . Калифорнија Кралот Големина Сет Вклучува : . 1 Вграден Лист : 72 "В х 84 " Л + 14" . 1 Рамен Лист : 108" В х 102 " Л . 2 Кралски Навлаки За Перници : 20 "В х 40 "Л".

Основните својства

Додатоци на производот