Божиќ Декорација Маса Мат Божиќ Маса Мат Хотел Садови Мат Печатени Маса Мат
Неодамнешно

Божиќ Декорација Маса Мат Божиќ Маса Мат Хотел Садови Мат Печатени Маса Мат

DEN 175.84

Това е достапна

Табела Мат Божиќ Маса Мат Хотел Садови Мат Печатена Маса Матфеат : Материјал : Изработен од висококвалитетен ленен памучен материјал, издржлив и . Апликација : погоден за топла тенџере, топла тенџере, чаша, кригла, маса. Предности : Перење-подлогата за садови лесно се чисти, само избришете ја со влажна крпа, веднаш измијте ја и грижете се за неа брзо и може да се навива и складира без избледување и боење. Брзо избришете и исушете. Божиќна шема-Новогодишна елка и снегулки се отпечатени на подлогата, создавајќи прекрасна божиќна атмосфера, совршена за празнични вечери. Светиот мат директно на масата, може да се прилагоди на различни средини, нека празничната атмосфера помоќна.Големина : 32*42cm Material : памук lenencolor : greeninclue : 1*Табела мат Btjx Божиќ Декорација Маса Мат Божиќ Маса Мат Хотел Садови Мат Печатени Маса Мат.

Основните својства

Додатоци на производот