Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Пливаат Пелени, Фламинго, 6 Месеци
Неодамнешно

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Пливаат Пелени, Фламинго, 6 Месеци

DEN 319.84

Това е достапна

Хадсон Бебе Пливачките пелени се оптимални за вашето малечко кога играте на сонце, користите базен, одите на плажа и за какви било активности на отворено во вода. Нашите пелени за пливање се еколошки бидејќи се еднократно за редовна употреба за водени активности. Нашите пелени за пливање ќе ги направат водените активности со вашето малечко попогодни, санитарни и ќе помогнат да се намали ризикот од осип на пелена. Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Пливаат Пелени, Фламинго е одлично бебе и мали најважен сет за вашето малечко. Сетот вклучува две пелени за пливање. Еко-пријателски, еднократно пливање пелена. УПФ 50+ заштита од сонце. Премиум, врвна перење, водоотпорна пливачка пелена. Достапна, висококвалитетна пелена за пливање.

Основните својства

Додатоци на производот