Креативно претворање на слатко на еден метален балон
Неодамнешно

Креативно претворање на слатко на еден метален балон

DEN 239.68

Това е достапна

Овој балон со фолија ја карактеризира фразата "Среќен прв роденден " во шарен текст на кружен балон, граничен со повеќебоен дизајн. Овој балон е квалитет на хелиум и е импресивен додаток на балони букети и украси за централен дел. Координирајте со други слатки во една додатоци и партиски материјали. Фолијата слатка кај еден балон се надува на 18 инчи. Креативно претворање на слатко на еден метален балон : 1 металик сладок на еден балон. Фолија слатка на еден балон мери 18 "кога се надувува. Слатката кај еден балон е квалитет на хелиум. Слатката на еден балон е совршен за вашата слатка на една тематска забава. За еднократна употреба.

Основните својства

Додатоци на производот