Umитај Прилагодливи Породилни Жени Гаќи Памук Бремена Долна Облека Со Висок Струк
Неодамнешно

Umитај Прилагодливи Породилни Жени Гаќи Памук Бремена Долна Облека Со Висок Струк

DEN 79.84

Това е достапна

Прилагодливи Породилни Жени Гаќи Памук Бремена Висока Половината Underwear Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и удобен дизајн ве прават попривлечни Згодни3.Одлично За Спорт,Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носете ја оваа долна облека за да бидете во форма и да го направите вашиот живот попријатен.Информации за производот : Сезона : Пролет, Aut, Лето, Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Катонстил : Секојдневен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Underwear Size Waist Lengthweight M60-80cm/23.62-31.50"36cm/14.17"45-55kg L64-104cm/25.20-40.94"38cm/14.96"50-60kg XL78-112cm/30.71-44.09"40cm/15.75"60-75kg XXL85-125cm/33.46-49.21"42cm/16.54"70-80kg XXXL84-134cm/33.07-52.76"48cm/18.90"75-85 кг Size : MWaist : 60-80cm/23.62-31.50"Length : 36cm/14.17"weight : 45-55kg Size : LWaist : 64-104cm/25.20-40.94"Length : 38cm/14.96"weight : 50-60kg Size : XLWaist : 78-112cm/30.71-44.09"Length : 40cm/15.75"weight : 60-75kg Size : XXLWaist : 85-125cm/33.46-49.21"Length : 42cm/16.54"weight : 70-80kg Size : XXXLWaist : 84-134cm/33.07-52.76"Length : 48cm/18.90"weight : 75-Табела со Големина од 85 килограми : Големина : М Половината : 60-80см/23,62-31,50" Должина : 36см/14,17" тежина : 45-55кгсезе : Л Половината : 64-104см/25,20-40,94" Должина : 38см/14,96" тежина : 50-60кгсезе : XL Половината : 78-112см/30,71-44,09" Должина : 40см/15,75" тежина : 60-75кгсезе : ххл половината : 85-125см/33,46-49,21" должина : 42см/16,54" тежина : 70-80кгсезе : хххл половината : 84-134см/33,07-52,76" должина : 48см/тежина од 18,90" : 75-85кг ?МЕК УДОБЕН ГРАДНИК : Мека лесна ткаенина, чаши без полнење, нежна безжична поддршка, нелизгачки амортизирани ремени, поцелосно безбедно покривање и без чешање ознаки-секој детал е направен за целодневна удобност. ?ГРАДНИЦИ БЕЗ ОБЛОГИ : чаши обложени со дрес со Пополна форма за убава природно заоблена форма и посекси облини под облеката. ?ГРАДНИК ЗА ПОДДРШКА БЕЗ ЖИЦА : Вистинска удобност - ниту еден жичен градник за жени не нуди природен лифт кој изгледа како да лебди на облак. Магичниот дизајн на прстенот во чашите помага да се обезбеди странично подигнување и покривање. ?ОСТАНЕТЕ-СТАВЕТЕ РЕМЕНИ : нелизгачките амортизирани ремени за рамо го оживуваат притисокот и се непречено поврзани со областа на чашата-помалку копање, помалку отскокнување, останете на место цел ден. ?ПЛУС ГОЛЕМИНА : Поголема покриеност, повисоки страни и меки чаши без подлога за подобро вклопување. Назад прилагодлив за удобност и движење.

Основните својства

Додатоци на производот