Viper The Freak Freak Soft Tip Darts Knured и Grooved Barrel Grams и Casemaster Изберете сина најлонска стрела
Неодамнешно

Viper The Freak Freak Soft Tip Darts Knured и Grooved Barrel Grams и Casemaster Изберете сина најлонска стрела

DEN 985.92

Това е достапна

Сè што ви треба за да започнете да играте пикадо! Овој пакет вклучува сет од 18 G меки пикадо со пикадо во кои има специјално обложено сребро барел од никел. Единствено дизајнираните згрчени ленти гарантираат дека ќе најдете постојан зафат за вашето фрлање. Комплетот вклучува три пикадо, заедно со дополнителен сет на летови, алуминиумски спинстерски шахти и клуч од стрела. Случајот Casemaster Salvo Dart е високо-портален и го држи вашиот Dart Set Securly и подготвен да игра во перничен вметнат пена со парчиња за секој стрела. Ockебовите од другата страна на случајот одржуваат дополнителни летови подготвени и достапни. Тристранскиот отвор за патент ви овозможува да го отворите случајот брзо за целосен пристап до вашата опрема. Конструиран со траен најлон надворешност, случајот со салво ги задржува вашите пикадо заштитени од влага. Погоден клип за случајот ви овозможува да го обезбедите на половината, џеб или на торба. Никел позлатени легури буриња обезбедуваат најдобар тресок за кука со голема јачина и мазен стил . Заштитена надворешност - Случајот е конструиран од трајниот најлон со внатрешност на тврда смола, направена да се спротивстави на елементите и да ги заштити вашите пикадо.

Основните својства

Додатоци на производот