Вајпер Подземни Рокенрол Челични Врвови Пикадо Грамови И Каземастер Изберете Сина Најлонска Кутија За Пикадо
Неодамнешно

Вајпер Подземни Рокенрол Челични Врвови Пикадо Грамови И Каземастер Изберете Сина Најлонска Кутија За Пикадо

DEN 2.67

Това е достапна

Се што ви е потребно за да започнете да играте пикадо! Овој пакет вклучува комплет пикадо од 23г челични врвови со специјално обложено месинг барел. Уникатно дизајнираниот виткање гарантира дека ќе најдете цврст стисок за вашето фрлање. Комплетот вклучува три пикадо, заедно со дополнителен сет на летови, најлонски шахти и клуч за пикадо. Случајотмастер Изберете Пикадо Случај комбинира чист, безвременски дизајн со висока корисност. Овој случај има еден комплетен сет на пикадо со шест слотови за складирање додатоци и една цевка за складирање за вашите додатоци. Издржливата најлонска надворешност ја одржува влагата надвор, а влошката со амортизација од пена ги одржува вашите пикадо и додатоци безбедни. Бурињата од легура на волфрам обезбедуваат најдобар тресок за доларот со висока јачина и мазен стил, давајќи им на овие пикадо изглед На Волфрам. Заштитениот Надворешен Случај е конструиран од жилав најлон со внатрешна тврда смола, направен да се спротивстави на елементите и да ги заштити вашите пикадо.

Основните својства

Додатоци на производот