Единствени поволни цени со 4 парчиња сатенски разгалени перници за перници, евро, сиво
Неодамнешно

Единствени поволни цени со 4 парчиња сатенски разгалени перници за перници, евро, сиво

DEN 3.00

Това е достапна

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлични за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење ладно, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред купувањето и да дозволите мали разлики во бојата, како резултат на мониторирањето на варијациите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. , Сива направена од 100% полиестерска сатенска ткаенина. Будоар - 12x16inch + 3inch hem / 31x41cm + 7,5см. Стандард - 20x26inch + 3inch hem / 51x66cm + 7,5см. Кралица - 20x30inch + 3inch hem / 51x76cm + 7,5 см. Кинг - 20x36inch + 3inch hem / 51x92cm + 7,5см. Европски - 26 x 26inch + 3inch hem / 66 x 66cm + 7,5см. Цврста боја. Затворање на рамномерно. Вклучува само 4 парчиња перници, перницата не вклучува. Земја на потекло : Увезен.

Основните својства

Додатоци на производот