Длабоко Црвени Марки Длабоко Црвен Печат-Тексас Шорцеви
Неодамнешно

Длабоко Црвени Марки Длабоко Црвен Печат-Тексас Шорцеви

DEN 1.33

Това е достапна

ДЛАБОКО ЦРВЕНИ МАРКИ-Печат За Прицврстување. Постои толку голема разновидност на марки што ќе можете да го најдете совршениот натпревар за секој проект. Постојат печати во позадина; тематски празник; чувства; љубов; пријателство; цветни; ликови и многу повеќе. Длабоко Црвените печати се направени од мешавина од природна гума и се прикачени на подлога за пена за храна за подобра дефиниција. Овој пакет содржи еден гумен печат. Големина на дизајнот : 1-1/2х2 инчи. Дизајн : Тексас Шорцеви. ДЛАБОКО ЦРВЕНИ МАРКИ-Печат За Прицврстување. Постои толку голема разновидност на марки што ќе можете да го најдете совршениот натпревар за секој проект.

Основните својства

Додатоци на производот