Ла-Ла Земјиште Поштенски Марки 4.75 X2. 75 - Чикади Марчи, Пк 1, Ла-Ла Земјиште Занаети
Неодамнешно

Ла-Ла Земјиште Поштенски Марки 4.75 X2. 75 - Чикади Марчи, Пк 1, Ла-Ла Земјиште Занаети

DEN 319.84

Това е достапна

Марки за Прицврстување На Земјиштето ла-Ла 4, 75х2, 75 - Печати За Прицврстување На Марки Марци Ла-Ла, 4,75 "х 2,75" : Овие марки се направени од длабоко врежана црвена гума и монтирани на перница за прицврстување што треба да се користи со акрилни блокови. Дизајнирани да бидат обоени, тие се совршени за правење картички, бележници и други занаети. Овој пакет од 5" х 4-1/4 " содржи еден печат за прицврстување.

Основните својства

Додатоци на производот