Лп Пиратски Мастило н Печат
Неодамнешно

Лп Пиратски Мастило н Печат

DEN 207.84

Това е достапна

Нашиот Печат со Мастило содржи 18 печати од дрво и коцка со мастило безбедна за деца, сите спакувани во практична када со димензии 3" х 5". Измешајте и совпаѓајте печати за да креирате картички и занаети. Тема : Пиратски. Поштенски марки : 18. Вклучува една печат рампа.

Основните својства

Додатоци на производот