Peavey PV-Звучник - за годишно систем-Вати-2-начин-црна
Неодамнешно

Peavey PV-Звучник - за годишно систем-Вати-2-начин-црна

DEN 1.00

Това е достапна

Peavey PVX 15-звучник-За Годишно Систем Клучни Карактеристики И Придобивки : 400 вати програма. Врв од 800 вати. Врвот, дното и десната страна летање точка инсерти. Целосна покриеност тешка перфорирана челична решетка, со завршница во прав. Цврста конструкција. Патентирано, асиметрично Квадратно Грло. Waveguide Технологија - 100������ од 50������ покриеност. 15 надолно насочување на звукот кон вашата публика. RX14 - Титаниум Компресија Возачот.

Основните својства

Додатоци на производот