Skechers flip клоци twi-lites 2. патики на искра
Неодамнешно

Skechers flip клоци twi-lites 2. патики на искра

DEN 575.84

Това е достапна

Добијте ја нејзината порака со забавна боја и флиплива акција на Skechers Flip клоци Twi -Lites 2.0 - Sparkle Vibes чевли. Меки омбре сјајни завршни ткаенини горниот дел во две ленти од предната лежерна модна патика со флиплив секвен за мирот, loveубовни детали за ремени, акценти за шиење и преклопување. Не осветлени. Затворање на двојно лента за велкро.

Основните својства

Додатоци на производот