Reliant Ribbon Single Face Satin All Iimit Mint Mint Green Polyester Ribbon, 1800 1,5
Неодамнешно

Reliant Ribbon Single Face Satin All Iimit Mint Mint Green Polyester Ribbon, 1800 1,5

DEN 0.33

Това е достапна

Reliant Ribbon Satin Sant Enth Lece Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување. Нашите сјајни и свилени еднострани сатенски панделки се совршени за парчиња свадбени центри, превез, украсување на завиткување на подароци и тони повеќе, идеите се бесконечни. Нивната сјајна површина ги прави едноставно неодоливи. Неговата светла нијанса веднаш ќе се појави кај вашите приматели и ќе стави насмевки на нивните лица. Совршено е за секоја пригода, како и за други цели. Тоа го прави корисен материјал за снабдување со уметност и занаетчиство и шиење. Исто така е идеално за облекување вазна, букет, тегла, корпа и многу повеќе. Најдобриот дел е овој Roll Rage Rack Rack и лесно се чува до понатамошна употреба. Доверлива боја на лента : зелена нане. Големина : 1,5in x 50yd. Количина : 1/пакет. Украсете ги сите ваши подароци, украси, проекти и повеќе со оваа сатенска лента. Тоа е мазна завршница и живописна боја се она што ја прават оваа лента толку привлечна.

Основните својства

Додатоци на производот