Домашен повлекување ватенка сет, близнак, жолт, парче
Неодамнешно

Домашен повлекување ватенка сет, близнак, жолт, парче

DEN 711.84

Това е достапна

Пасадена Бохо, Бунгалов, Батик, Медалјон 3 парче печатено ватенка за постелнина со декоративни лајсни рабници во слонова коска/златно жолт овој дизајн на батик медалјон во златно жолто ќе донесе свеж, боемски изглед на секој декор во спалната соба. Се свртува на принт на слонова коска со златно жолти цвеќиња. Овој сет со ватенка со три парчиња ги вклучува ватенка и две координативни шами. Сите парчиња се украсени со трим од слонова коска и се ватираат во хоризонтален дизајн на бод. Пополнувањето е богато со памук и обезбедува удобност во сите сезони. Јорганите се совршени самостојни или слоевити со утешител или дух во зимски месеци. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Пасадена Бохо, Бунгалов, Батик, Медалјон 2 парче печатено ватенка за постелнина со декоративни лајсни рабници во слонова коска/златно жолта боја . Овој дизајн на батик медалјон во златно жолто ќе донесе свеж, боемски изглед на кој било декор на спалната соба . тој се свртува кон ан Печатење од слонова коска со златно жолти цвеќиња . Овој сет со ватенка со две парчиња вклучува ватенка и еден координирање на шами . Сите парчиња се украсени со исечокот од слонова коска и се ватираат во хоризонтален дизајн на бод . Пополнувањето е богата со памук и е богата со памук и Обезбедува удобност во сите сезони . јоргани се совршени самостојни или слоевити со утешител или дух во зимски месеци . постелнина за возрасни.

Основните својства

Додатоци на производот