Тали Прстен База Комбо Ниска 2-Парче База Прстени За Кафеава Х-Болт Црна Мат Елоксирани Финиш 1 Дијаметар
Неодамнешно

Тали Прстен База Комбо Ниска 2-Парче База Прстени За Кафеава Х-Болт Црна Мат Елоксирани Финиш 1 Дијаметар

DEN 319.84

Това е достапна

Лесната Монтажа на Опсегот на талли се одликува со уникатна едноделна конструкција екструдирана од легура од серијата 7000 и прецизна цпу-обработена до нејзиниот конечен дизајн. Нема спој помеѓу опсегот и пушката што на крајот обезбедува поголема цврстина и издржливост од повеќето челични прстени и основи, но со помала вкупна тежина. Овој модел е компатибилен Со Пушките Со Х-Завртки Браунинг имаат мала висина на прстенот и дијаметар од 1". Тали 930735 Прстен/База Комбо Ниска 2-Парче База/Прстени За Кафеава Х-Болт Црна Мат Анодизирана Завршница 1" Дијаметар.

Основните својства

Додатоци на производот