Аладин сина фонтана Тумблер
Неодамнешно

Аладин сина фонтана Тумблер

DEN 200.00

Това е достапна

Уживајте во освежувачки пијалоци со овој аладин од 16 мл. Се одликува со стилски дизајн со тркалезен врв и вклучува слама. Овој адаптер на Аладин може да се користи и за топли и за ладни пијалоци. Аладин 16 мл Фонтана Тумблер сина : Стилски сино гушар на Тумблерс и слама за топли и ладни пијалоци.

Основните својства

Додатоци на производот