36 W 20 H половина врв на горниот десен терен: недовршен, нефункционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим
Неодамнешно

36 W 20 H половина врв на горниот десен терен: недовршен, нефункционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим

DEN 2.00

Това е достапна

Вентите за отвори се совршен начин за подобрување на изгледот и чувството на вашиот дом. Веднаш можете да додадете безвременски изглед на кој било архитектонски стил. Нашите издржливи ПВЦ отвори работат на сите видови на надворешно обвивка што го прави совршен за кој било проект. Изберете или од функционални или нефункционални отвори! Можете дури и совршено да одговарате на шемата за бои на вашиот дом со овие целосно насликани отвори за отвори. ПВЦ ги има сите придобивки од дрвото без грижа. Времето и отпорни на инсекти, ПВЦ -отворите за гејт нема да искриват, гниеат или привлекуваат инсекти како дрво. Сите отвори дури доаѓаат со животна гаранција за да ви дадат мир на умот. Со нашите ПВЦ за отвори, сигурно ќе бидете сигурни дека ќе го задржите безвременскиот изглед на вашиот дом за наредните години. Гаранција за доживотно време. Гниење, искривување и отпорен на инсекти. Лесно за инсталирање на целата надворешна обвивка. Сликајте се за целосна прилагодување. Нефункционалните отвори немаат лет за проток на воздух. Нефункционалните отвори се наменети за украсни апликации.

Основните својства

Додатоци на производот