Моторспортен поло
Неодамнешно

Моторспортен поло

DEN 0.67

Това е достапна

Моторспортен поло; Полиестер поло; Мал; Црна и црвена; премија 100 стр. Полиестер Полоте најмеки, најлесни, најубави поло маица достапна насекаде со лого на Динан. Премиум 100 стр. Полиестер поло; Технологија за влага за влага што ве одржува дополнително кул; Технологија за борба против мирис за да можете да мирисате на линијата суво свежо цел ден.

Основните својства

Додатоци на производот