Миленичиња Life ® Екстремни Неопренови Повеќенаменски Заштитни И Рефлектирачки Осип Чувар Куче Палто
Неодамнешно

Миленичиња Life ® Екстремни Неопренови Повеќенаменски Заштитни И Рефлектирачки Осип Чувар Куче Палто

DEN 191.52

Това е достапна

Екстремно-Неопренови Лаење Оклоп Мека Школка Неопренови Куче палто карактеристики стомакот И вратот Велкро прилагодливи куќишта. Дизајниран и Дизајниран за повеќе намени. Одлично за кучиња на кои им е потребна топлина во текот на зимата, а сепак дишат Во Текот На Пролетта и Летото. Корисно за активни кучиња на кои им е потребен осип за играње со вода на отворено и одлично за кучиња со дијабетес кои имаат потреба од губење на тежината и домашни миленици при обновување на работата. Достапно во Повеќе Големини и Бои.Водич за големина : од задниот Дел на вратот до опашката ("Во" Инчи)8" : ЕКСТРА МАЛ10-12" : МАЛ14-16" : СРЕДНО18-20" : Голема Надворешна Ткаенина од Неопренови Школка. Прилагодлива Компресија за кучиња кои имаат потреба од губење на тежината. УВ Отпорен и Флексибилен. Може да се носи како Мокар или Осип Чувар и сите други отворено атлетски цели. Одлично За Кучиња во обновувањето на операцијата. Го одржува вашето куче топло во текот на зимата и ладно во текот на летото.

Основните својства

Додатоци на производот

Американа Цвет
Неодамнешно
Американа Цвет
Това е достапна
DEN 2.67
ценето: