Гарнет и бел CZ Стерлинг сребрена тркалезна обетка обетки
Неодамнешно

Гарнет и бел CZ Стерлинг сребрена тркалезна обетка обетки

DEN 191.84

Това е достапна

Класичен стил се среќава со трендовски дизајн со скапоцен камен -камења од 5 мм, опкружен со ореол од бели камења CZ во квадратен дизајн на оваа обетка. Исто така, достапен е приврзок за појавување (продаден одделно). Направено во сребро. CZ камења. 5мм кружни столпчиња за гранат.

Основните својства

Додатоци на производот