Тојела Темперамент Мода Голем Прстен Тренд Виножито Светло Сиво
Неодамнешно

Тојела Темперамент Мода Голем Прстен Тренд Виножито Светло Сиво

DEN 159.84

Това е достапна

Детали за производот : Тип : Материјал За Прстен : Облик На Легура : геометриска боја : црна, сино езеро, темно кафеава, црвена роза, светло сива, фуксија, флуоресцентна зелена, портокалова, цветна боја, транспарентна, темносина, бело-бело, златно применлив пол : содржина на женско пакување : Легура Прстен X1 Тојела Темперамент Мода Голем Прстен Тренд Виножито Светло Сива боја.

Основните својства

Додатоци на производот