Персонализирана објава за раѓање на здраво свет
Неодамнешно

Персонализирана објава за раѓање на здраво свет

DEN 1.33

Това е достапна

Споделете ги гордите вести на бебето со оваа персонализирана објава за раѓање на Hello World. Секоја 5,5 "x 8,5 " Објавување за раѓање е поврзано со плик. Користете ја нашата алатка за персонализација на екранот за да додадете информации за бебето. Мерки за објавување 8,5 во x 5,5in. Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Печатено на високо квалитетен картон.

Основните својства

Додатоци на производот