Луксуз коверти со покана, центарот на вниманието, 1 2, 50 пакет
Неодамнешно

Луксуз коверти со покана, центарот на вниманието, 1 2, 50 пакет

DEN 303.20

Това е достапна

A10 Поканите за покана (6 x 9 1/2) во центарот на вниманието се смела, светло зелена боја. Кога барате да сместите поголема картичка или покана, не гледајте повеќе : пликот A10 (6 "x 9-1/ 2 ") е најголемиот плик за покана што го нудиме. Овој простран плик е и практичен и стилски - во кој има атрактивна квадратна размавта, изберете од асортиман на шик бои и испорачајте ги вашите големи вести со бравадо! Пликот A10 е совршен за поголеми покани , картички или најави. Овие коверти на поканите A10 се конструирани од мазни, издржливи 80lb. Лиментот на Luxpaper. Ако барате совршен плик со толку многу намени, пликот за покана A10 е совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Боја : Limelight. Големина : 6 x 9 1/2. Количина : 50/пакет.

Основните својства

Додатоци на производот