Graphballz Boys Graphic Tee, големини 4-18
Неодамнешно

Graphballz Boys Graphic Tee, големини 4-18

DEN 3.33

Това е достапна

Бидете дел од тимот прекрасен во овој Dragonball Z Tee! Одликувајќи се со супер детален принт на Гоку и неговите пријатели кои се подготвуваат за акција, оваа мета е живописна и забавна. Tee е изработена од супер мек полиестер/памучен мешавина од мешавина, кој е лесен и лесен за носење. Завршено со врат без обележје за целодневна удобност, оваа маичка сигурно ќе стане омилена гардероба! Официјално лиценцирана облека за змеј -змеј z. 60% памук/40% полиестерска ткаенина. Уметнички дела за печатење на екран. Врат без ознака за удобност. Машина за перење.

Основните својства

Додатоци на производот