Бесплатна маичка со долги ракави со молби, 2-пакет, големини 4-18
Неодамнешно

Бесплатна маичка со долги ракави со молби, 2-пакет, големини 4-18

DEN 0.67

Това е достапна

Во суштина паметен. Задржете се на оваа удобна две пакувања бесплатни џебни маички, совршени за враќање на училиште и време на игра. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Сеопфатно печатење на ленти; странични парчиња. Стрип маица 2 пакет за момчиња од бесплатно собрание.

Основните својства

Додатоци на производот