Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
Неодамнешно

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

DEN 383.84

Това е достапна

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98/2% памук/поли; ; Атлетската Хедер е 90/10 памучна поли; Црна хедер 50/50 памук/поли; Неони, Ретро Грејачи лента рамо до рамо; двоен игла покриен преден врат; двојно игла зашиени ракави и долниот раб; Компатибилен СО КПСИЈА; ткаенина со висока густина за исклучителна јасност за печатење; едноделен шев 1х1 ребро јака; плод на разбој момчиња 5 Мл.Тешка ПАМУЧНА HD Маица 3931 B (3 ПАКЕТ).

Основните својства

Додатоци на производот