Обичај Најважен Колекција, Безжична Соба Затемнување Мобилен Сенка, Снег, 1 2 Ширина 72 Должина
Неодамнешно

Обичај Најважен Колекција, Безжична Соба Затемнување Мобилен Сенка, Снег, 1 2 Ширина 72 Должина

DEN 910.72

Това е достапна

Леволор Мобилните Нијанси се направени по нарачка за совршено да одговараат на вашиот прозорец. Спарување убава форма и функција со енергетски ефикасен дизајн, мобилните нијанси обезбедуваат удобност во текот на целата година за вашиот дом. Клетките во форма на саќе го заробуваат воздухот во џебовите за да спречат екстремните надворешни температури да влезат и контролираните температури да избегаат низ прозорците, одржувајќи го вашиот дом потопол во зима и поладен во лето. Безжичниот дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се вклопува со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштите сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичниот дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домовите со мали деца или домашни миленици, што Ги прави Безжичните Мобилни Нијанси На Леволор сертифициран Најдобар за детски производ. Затемнувањето на просторијата ја блокира светлината што влегува во просторијата, обезбедувајќи целосна приватност кога нијансите се спуштаат. Колекцијата Најважни карактеристики суптилни текстури и неутрална палета што го надополнува секој декор. Прилагодено направено за совршено вклопување. Енергетски ефикасен дизајн на саќе. Соба Затемнување. Безжична работа, сертифициран Најдобро За Деца. Внатре И Надвор од планината. Вклучен хардвер. Лесни за инсталирање инструкции. Лесно за чистење.

Основните својства

Додатоци на производот