Главните тестови третираат миризлива стаклена тегла свеќа, 11. Оз
Неодамнешно

Главните тестови третираат миризлива стаклена тегла свеќа, 11. Оз

DEN 270.08

Това е достапна

Вкусете ги мирисите на вашата омилена храна и ги третираат со главните теми со 3-вик од горната свеќа. Обезбедувајќи ја вистинската количина на осветлување со дизајн со три видови, оваа пријатна свеќа е дизајнирана во чист стаклен сад за разноврсен стил што му овозможува да го надополни буквално секој декор на просторијата. Додавањето свеќи во вашиот дом може да создаде порелаксирачко опкружување за да помогне во подобрувањето на концентрацијата, расположението и позитивните мисли. Пополнете го вашиот дом со совршена количина на фрлање и мириси што се повикуваат на мирисите од сезоната. Willе бидете задоволни од врвниот квалитет на оваа свеќа, од најстариот производител на свеќи во САД. Главната табела со 3 врвни свеќи е достапна во најразлични мириси за да одговара на вашето непце, вклучувајќи Amaretto & Blood Porand, крофна од јаболка, јаболко од јаболка, цимет, брусница мандаринска, искра од грејпфрут, пита со жетва, крем за лешник, сочен лубе Јаболковина, праска и манго, пета од ананас, лилјана од ананас, тикви и сливи, зачин од тиква, мраз од малина, солена карамела путер, виткана шеќер од тиква, бобинки од шеќер, слатка јаболко, ванила, топла пита со јаболка и јаболко од дрво. Главна свеќа со 3-тина табела. Главните тестови третираат мирис, меки бел слезници засилени со овошен лимон, малина и аспект на праска над крцкави житни култури и слатка цртичка на чист шеќер од трска. Обезбедува вистинска количина на осветлување со дизајн со 3 видови. Јасен стаклен сад го надополнува практично секој декор на просторијата. Пријатен мирис за релаксирачка околина без да станете надмоќни. Помага во подобрување на концентрацијата, расположението и позитивното размислување. Product measures 4.12" D x 3.2" H. Product weighs 1.37 lbs. Available in a variety of scents including : Amaretto & Blood Orange, Apple Cider Donut, Apple Pumpkin, Cinnamon, Cranberry Mandarin, Grapefruit Sparkle, Fresh Cotton, Hazelnut Cream, Сочна лубеница, засилен јаболков, праска и манго, пета од ананас, кадифено зајдисонце, тикви и сливи, зачин од тиква, мраз од малина, бобинки со шеќер, слатко јаболко, ванила, топла пита со јаболка и јаболко од дрво.

Основните својства

Додатоци на производот