Женски Фустан Женски Летен Фустан Лабав В Врат Цветен Фустан Со Врвки За Влечење Лента За Нишање Без Ракави Елегантен Фустан Летни Фустани
Неодамнешно

Женски Фустан Женски Летен Фустан Лабав В Врат Цветен Фустан Со Врвки За Влечење Лента За Нишање Без Ракави Елегантен Фустан

DEN 271.84

Това е достапна

Големина : S Биста : 98cm/38.58" Должина : 85cm/33.46" Големина : M Биста : 102cm/40.16" Должина : 86cm/33.86" Големина : L Биста : 108cm/42.52" Должина : 88cm/34.65" Големина : XL Биста : 114cm/44.88" Должина : 89cm/35.04" Големина : xxl Биста : 120cm/47.24" должина : 91cm/35.83" Големина : Xxxl биста : 126cm/49.61" должина : 92cm/36.22" Женски летен фустан лабав v врат цветен фустан со врвки за влечење комплет елегантен фустан без ракави : материјал лесен,ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете кул прилика : секојдневно носете, Вокација, божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн нега на облека : миење раце / Машина За миење раце на ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, чувство на елеганција и стил. Обичниот удобен, и ќе ви се допадне кога ќе го добиете.Измијте во нежна ладна вода/ Машинско Перење во торба за перење / одвоено перење во Боја / закачете или исушете ја линијата / Не избелувајте Женски Летен Фустан Лабав V Врат Цветен Фустан Со Врвки За Влечење Комплет Елегантен Фустан Без Ракави : Полиестер, Spandex Color : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 30x30x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан Натпревар : Фустанот Е Лесен за Спарување Со Сите Високи Потпетици, Обетки, Ѓердан и Чанти. Погоден За Секоја Пригода, Како Што Се Секојдневен, Состанок, Забава, Вечер, Коктел, Свадба, Плажа, Вокација, Одмор И Така Натаму. летен фустан. плус големина летни фустани. женски фустани лето 2023 година. женски фустани секојдневен. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Основните својства

Додатоци на производот