Без граници на потсмевот врат на јуниори, исмејуван фустан со долги ракави
Неодамнешно

Без граници на потсмевот врат на јуниори, исмејуван фустан со долги ракави

DEN 288.00

Това е достапна

За ден до ноќна ноќ, со станови или потпетици .. нема погрешен начин да се носат некан фустан од вратот на вратот. Со својата флертна силуета на каросеријата и трендовски чизми на рамото, не можете да пропуштите! Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : Облека за каросерија; 32,75" Долг од центарот на задниот врат за големина M. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : потсмев на вратот; Исечено рамо со акцент на чипка; ребрести текстура. Облека за чипка на тантела од јуниори од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот