Време и време женски фустан без ракави на ракави
Неодамнешно

Време и време женски фустан без ракави на ракави

DEN 1.00

Това е достапна

Овој едноставен фустан без ракави на миди од време и TRU е лесно едно и сработено парче. Се одликува со врски со вратот на екипажот и половината што ја дефинира силуетата. Спарете го со тексас јакна во топли пролетни денови. Исклучиво на. Материјал : 62% полиестер/35% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од Jerseyерси; Само -вратоврска на половината. Облечи за жени од време на време и Тру.

Основните својства

Додатоци на производот