Време и трајно плетено фустан со врат од вратот
Неодамнешно

Време и трајно плетено фустан со врат од вратот

DEN 351.84

Това е достапна

Овој разноврсен печатен плетен фустан од време и TRU е парче од која било приклучок што е одличен додаток на вашата гардероба. Спарете го овој фустан со V-врат, со силуета за смена, до вас омилени сандали за без напор, секојдневен изглед или со трендовски високи потпетици за вашиот посебен стил на ноќна прилика. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Опуштено. Должина : Силуета за смена; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. V-вратот плетен фустан за жени од време и вистинито.

Основните својства

Додатоци на производот