советски Ленени Фустани За Женски Женски Долг Кафтан Фустан Макси Кафтан Фустан Врвен Ноќен Фустан Црвен Л
Неодамнешно

советски Ленени Фустани За Женски Женски Долг Кафтан Фустан Макси Кафтан Фустан Врвен Ноќен Фустан Црвен Л

DEN 2.67

Това е достапна

Елоквентни Фустани За Женски Женски Летен Секојдневен Фустан Сладок Симпатичен Мини Фустан Со Врат На Вратот Женски Фустани За Летни Секојдневни Сезони : Цела Сезона. Пол : Жени. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Материјал : полиестер. Тип на шема : целосно печатење . Должина на ракавот : Краток Ракав. Должина : Долго. Декорација : Џеб. Силуета : Одговара. Што добивате : 1 Х Фустан. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на предметот Добиен Уникатен Дизајн : Фустан Со Кратки Ракави Со Странични Џебови За Жени, Ракави Со Капачиња, В-врат, Боемски Стил, Вклопување И Проток. Совршен За Дома, Патување, Плажа, Собирање Пријатели, Стилски Секојдневен Фустан Кој Е Неопходен За Вашата Гардероба. ●Инструкции За Нега Q : Машина За Перење, Препорачуваме Со Торба За Перење. Не Избелувајте. Висат Или Линија Сува. Ниско Пеглање За Да Ја Извадите Брчката. Карактеристика : Женски Мини Фустан/Фустан Со Кратки Ракави/ Ракави Со Капачиња/ Рафл Раб/ Тркалезен Врат/ Женски Летен Фустан/ Фустан До Колена/ Лабав Фустан/ Рушено Здолниште/ Плисирано Здолниште/ Цврст Фустан/. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Натпревар : во лето или пролет, шарена свилена шамија како алатка за стилизирање на вашата коса или вратот, со етнички сандали ќе му позајми на вашиот фустан романтична завршница. На fall, можете да го спарите вашиот фустан со.

Основните својства

Додатоци на производот