Уникатни поволни цени за машка карирана панталони обични тенок фит рамен преден преден панталони
Неодамнешно

Уникатни поволни цени за машка карирана панталони обични тенок фит рамен преден преден панталони

DEN 504.00

Това е достапна

Карираниот дизајн на тенок панталони за фустани е стилски, едноставен и не монотон. Лесно одговарајте на вашата маица, поло маица, кошула, појас и пар чевли за да создадете обичен или деловен стил. Носете исклучителни тенок формални панталони, погодни за канцеларија, состаноци или состаноци. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи големина 32. 65% Памук 33%полиестер 2%спандекс. Тенок вклоп.

Основните својства

Додатоци на производот