е.л. ф. Хидрогел Под Маски За Очи-Сет од 3
Неодамнешно

е.л. ф. Хидрогел Под Маски За Очи-Сет од 3

DEN 2.67

Това е достапна

Дебеличка, навлажнете ја и смирете ја областа под очите со е.л.ф. Хидрогел Под Маски За Очи. Овој пакет вклучува 3 освежителни комплети маски под очите кои ја негуваат и осветлуваат кожата. Натопени со прочистена вода, екстракт од алги и сладунец овие маски под очите помагаат да се разбуди пределот под очите пред нанесувањето на шминката. Сите производи се ослободени од фталати, парабени, неилфенол етоксилати, триклосан, триклокарбан и хидрохинон. Целата нега на кожата е исто така ослободена од сулфати. Горд сум што сум 100% веган и без суровост, ширум светот. Бидејќи љубезноста е шик. Хидрогел Под Маска За Очи. Дебеличка, навлажнува и ја смирува областа под очите. Вклучува сет од 3. Натопени со состојки кои ја сакаат кожата кои помагаат да се разбуди пределот под очите пред нанесувањето на шминката . Сите производи се ослободени од фталати, парабени, неилфенол етоксилати, триклосан, триклокарбан и хидрохинон. Целата нега на кожата е исто така ослободена од сулфати. Горд сум што сум 100% веган и без суровост, ширум светот. Бидејќи љубезноста е шик.

Основните својства

Додатоци на производот