Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат
Неодамнешно

Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Што Се Редат

DEN 3.00

Това е достапна

Лесно се чисти и транспортира, Тркалезната Маса На Регенси Коби Со Четири Столчиња За Редење М е совршена за зафатени ресторани, училници, кафетерии и соби за одмор, каде што мебелот за јадење често се префрла. Тешката, тубуларна челична основа е опремена со прилагодливи лизгалки, а секоја од четирите столчиња што се редат има засечена рачка за кревање и носење. Колку и да е издржлив, масата има ламинатен врв отпорен на гребење и температура засилен со работ На Т - мувла. Столовите се изработени од силен метал и завршени со контурирани пластични седишта кои се едноставни за чистење. Вашиот избор на достапни опции големина. Термо-споени меламин ламинат маса, тешки тубуларна челична маса база. Засилена метална рамка за стол со пластични седишта. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Маса отпорна на гребење, дамки и изгореници за издржливост. Прилагодливите лизгалки се стабилизираат и овозможуваат лесна подвижност. Вградената рачка ги прави столовите лесни за носење. Столчињата што се редат заштедуваат простор.

Основните својства

Додатоци на производот