Машка изведба на Бен Хоган лесна грижа солидна маица со кратки ракави Поло
Неодамнешно

Машка изведба на Бен Хоган лесна грижа солидна маица со кратки ракави Поло

DEN 1.33

Това е достапна

Форт! Без разлика дали сте вклучени и надвор од зелената, бидете удобни во полови за кратки ракави на Бен Хоган со ткаенина за влага. Изработени со шевови на истегнување за да можете да се движите со леснотија, оваа поло маица е разноврсен, живописен врв за вашата гардероба. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи деколте со големина M. : Поло јака со затворање на копчињата на вратот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Технологија за влага за губење на влага; Шевовите за истегнување вклучуваат шевовите на рамото што овозможуваат максимален опсег на движење; ткаенина за заштита од сонце. Машка поло маица од Бен Хоган.

Основните својства

Додатоци на производот