Менс 6. мл. Ултра памучен пик поло пало
Неодамнешно

Менс 6. мл. Ултра памучен пик поло пало

DEN 175.68

Това е достапна

100% памук; Sport Grey е 90% памук, 10% полиестер; Темниот Хедер е 50% памук, 50% полиестер; јака и манжетни за заварување; Плакета со три копчиња со копчиња од дрво; Двојно-игла зашивање низ целиот; Гилдан Менс 6,5 мл. Ултра памучен пик Поло 3 пакет.

Основните својства

Додатоци на производот