Клементин Унизе Фин Дрес Маица Со Кратки Ракави
Неодамнешно

Клементин Унизе Фин Дрес Маица Со Кратки Ракави

DEN 3.00

Това е достапна

4.3 мл., 100% прстенест чешлан памучен фин дрес ; супериорни резултати за печатење на екранот; издржлив ребро лента за вратот; тубуларна; Хедер Греј е 90/10; Хедер Греј лента е 95/5; Клементин Унисекс Фин Дрес Маица Со Кратки Ракави.

Основните својства

Додатоци на производот