Дизајн Увоз Домашна Карирана Маса Тркач 13Х54
Неодамнешно

Дизајн Увоз Домашна Карирана Маса Тркач 13Х54

DEN 143.84

Това е достапна

Дизајн Увезува Домашна Карирана Маса Тркач 13х54 Користи : декоративна поставка за маса. Вклучува : Тркач На Маса. Инструкции за нега : машинско перење ладно одделно • Нежен циклус • сушете суво ниско • ниско железо • Измијте одделно пред употреба. Материјал : 100% Памук. Земја На Потекло : Индија.

Основните својства

Додатоци на производот