GreatBigCanvas Hot Dog Cutie Од Маркус Премиер Светло жолто црна 24 внатре W 24 внатре.
Неодамнешно

GreatBigCanvas Hot Dog Cutie Од Маркус Премиер Светло жолто црна 24 внатре W 24 внатре.

DEN 0.33

Това е достапна

Одлично големо платно ви носи "Hot Dog Cutie " од Маркус Премиер. Овој привлечен 24 "x 24 " внатре во. Музеј-квалитетен платно го комплиментира вашиот дом или канцеларија што ја прикажуваат : сликарство на доксен облечен во костум на топло кучиња . Ова првенствено светло жолто и црно парче уметничко дело може да додаде само А Малку повеќе на вашата веќе убава просторија. Секое парче има длабочина од 1,25 и подготвено да се обеси со претходно инсталиран висички хардвер и тврд запечатен грб (без прашина или главни делови). Тој е дизајниран да виси тешко и е супер лесен за прикажување. Архивски мастила отпорни на избледени, отпорни на УВ, печатени на хартија од уметник. Изградена цврста и подготвена да се дружи со претходно инсталиран висички хардвер и тврдо запечатен грб (без прашина или главни делови). Направени по нарачка и собрани со рака.

Основните својства

Додатоци на производот