Готју Модни Фустани Женска Мода Секојдневен Памучен Џебен Фустан Без Ракави Без Ракави Жолт XL
Неодамнешно

Готју Модни Фустани Женска Мода Секојдневен Памучен Џебен Фустан Без Ракави Без Ракави Жолт XL

DEN 266.40

Това е достапна

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Должина : 130см/51.18" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55" Должина : 131см/51.57" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 109см/42.91" Должина : 132см/51.97" ГОЛЕМИНА : XL САД : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 114cm/44.88" должина : 133 CM/52.36" ГОЛЕМИНА : XXL сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 118cm/46.46" должина : 134 CM/52.76" ГОЛЕМИНА : xxxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 124cm/48.82" ДОЛЖИНА : 135 CM/53.15" големина : xxxxl сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 130 CM/51.18" должина : 136cm/53.54" големина : xxxxxl сад : 20 велика британија : 24 Еу : 50 БИСТА : 136cm/53.54" должина : 137cm/53.94" женска мода секојдневен Еднобоен ПАМУЧЕН ЛЕНЕН Џебен Фустан без РАКАВИ ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовна Вклопување : Одговара на Изработени од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни. Лесен и лабав дизајн, совршен за носење во добро време. Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа. Тоа може да биде идеален подарок за вашата сакана или значаен друг; било да е тоа роденден, посебна пригода или едноставно да сакате да расипете некој што навистина го заслужува тоа.

Основните својства

Додатоци на производот